1. Головна  / 
  2. Online курси в ArtCraft CG school

Online курси в ArtCraft CG school

0.

Нові курси

Наші новинки — курси з актуальних напрямків у CG. Вибирай, яким буде твій наступний крок на шляху до мрії – навчитися малювати портрети в різних стилях, освоїти анатомію для роботи в 3D або створювати ААА-моделі в оновленому 3D Game Environment Bootcamp.

Для старту та хобі

Блок курсів для новачків та всіх, хто хоче розвиватися у творчості. Ти познайомишся із принципами роботи цифрового художника, основами академічного малюнка, стилізацією в коміксах, правилами фоторетуші. А ще отримаєш інструментарій для подальшого розвитку у комп'ютерній графіці.

GameDEV ФУНДАМЕНТ

Курси для впевненого старту в індустрії ігор та кіно. В основі програм – процеси розробки, які використовують у світових студіях. Навчання розраховане на 2D-художників, 3D-моделлерів, 3D-компоузерів, які хочуть перекваліфікуватись або знайти свою спеціалізацію.

GAMEART ІНТЕНСИВ

Це курси для CG-художників, які хочуть швидко прокачати скіли та розширити професійні можливості. Тут ти освоїш всі тонкощі розробки, дізнаєшся про підводні камені, отримаєш купу лайфхаків, технік і методологій.

Виклик для профі

Курси для художників, які хочуть підвищити кваліфікацію чи освоїти новий напрямок. На заняттях ми приділимо увагу техніці, попрацюємо над стилем та виразом унікальних авторських ідей.