Ми раді вітати вас на нашому сайті. Дякуємо за користування та підтримку! Ось деякі формальності перед тим, як почати.

Будь ласка, уважно прочитайте ці Умови використання («Умови», «Умови використання») перед користуванням ArtCraft («Веб-сайт»).

Ваш доступ до Веб-сайту і користування ним обумовлені тим, що ви приймаєте ці Умови використання та дотримуєтеся їх. Умови використання поширюються на всіх відвідувачів, користувачів та інших осіб, які отримують доступ або використовують Веб-сайт.

Використовуючи ArtCraft або отримуючи доступ до нього, ви погоджуєтесь дотримуватися цих Умов та Політики конфіденційності. Якщо ви не згодні з якою-небудь частиною Умов користування чи Політики конфіденційності, ми просимо вас припинити використання Веб-сайту.

Зміст

 1. Інформація про нас
 2. Зміст Веб-сайту
 3. Дозволене використання
 4. Безпека
 5. Посилання
 6. Платні послуги і політика повернення 
 7. Призупинення та припинення 
 8. Застосовне право 
 9. Зміни
 10. Гарантії та відмова від відповідальності, обмеження відповідальності та відшкодування 

 

Умови використання («Умови»)

1. ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАС

https://artcraft.net.ua — це сайт, що керується CG CRAFT UKRAINE LLC («Ми», «нас», «наш»).

Ви відповідальні за прийняття всіх заходів, необхідних для доступу до нашого Веб-сайту. Ви також відповідальні за те, щоб усі особи, які отримують доступ до нашого Веб-сайту через ваше інтернет-з’єднання, знали про ці умови та дотримувалися їх. 

 2. ЗМІСТ САЙТУ

Вся інформація, контент, операції, функційні можливості та програмне забезпечення, що відображаються, передаються та використовуються у зв’язку з Веб-сайтом, в тому числі, наприклад, каталоги, посібники, статті, огляди, текст, фотографії, зображення, ілюстрації, відео, джерело та об’єкт коду, програмне забезпечення, дані та всі інші пов’язані з нами питання, у тому числі, поміж іншим, вибір та розташування вищевказаного та «зовнішній вигляд» Веб-сайту (в сукупності — «Контент»), захищені відповідними авторськими правами та іншими правами власності (у тому числі, але не обмежуючись інтелектуальною власністю) і є нашою інтелектуальною власністю. 

Ми є власником або ліцензіатом усіх прав інтелектуальної власності на нашому Веб-сайті (у тому числі, поміж іншим, послуг, що надаються на Веб-сайті або через нього, й інших прав на інтелектуальну власність) та матеріалів, які публікуються на ньому. Ці роботи захищені законами про авторські права і договорами по всьому світу. Всі подібні права захищені. 

Ви не маєте права створювати чи використовувати зображення, у яких відображаються які-небудь торгові марки, логотипи, матеріали, захищені авторським правом, або інша інформація, що є власністю (у тому числі зображення, текст, макет сторінки чи форма) будь-якої частини Веб-сайту, без письмової згоди уповноваженої особи від Веб-сайту. Крім цього, ви погоджуєтесь не декомпілювати, не перепроєктовувати та не дизасемблювати будь-яке програмне забезпечення або інші продукти чи процеси, доступні через Веб-сайт, не вставляти який-небудь код або продукт чи маніпулювати вмістом Веб-сайту будь-яким способом, який впливає на роботу користувача, і не використовувати програми для збирання даних, роботів, ботів, троянських коней або будь-якого методу збору або виведення даних у зв’язку з використаннями вами Веб-сайту.

Ми поважаємо інтелектуальну власність інших осіб. Якщо ви вважаєте, що вашу роботу скопіювали у спосіб, який є порушенням авторських прав, або якщо вам відомі які-небудь матеріали, що порушують авторські права, розміщені на Веб-сайті, зв’яжіться з нами. 

Інформація, доступна на Сайті, призначена тільки для загального ознайомлення. Попри те, що ми прагнемо проводити ретельне дослідження і постійно оновлювати й коригувати інформацію, ми не гарантуємо повноту, точність, надійність, придатність чи доступність інформації. Таким чином, ви покладаєтеся на доступну інформацію на свій страх і ризик. 

3. ДОЗВОЛЕНЕ ВИКОРИСТАННЯ

 • Ви не повинні використовувати Веб-сайт якимось чином, що заподіює або може заподіяти шкоду Веб-сайту, погіршити доступність Веб-сайту, або будь-яким способом, що є незаконним, шахрайським або шкідливим, чи у зв’язку з будь-якими незаконними, шахрайськими або шкідливими цілями або діяльностями. 
 • Ви не повинні використовувати Веб-сайт для копіювання, зберігання, розміщення, передачі, відправки, використання, публікації або поширення будь-яких матеріалів, які містять (або пов’язані) будь-яку шпигунську програму, комп’ютерний вірус, троянського коня, черв’яка, реєстратора натискання клавіш, руткіт чи інше шкідливе програмне забезпечення. 
 • Ви не повинні виконувати певні систематичні або автоматизовані дії щодо збирання даних (у тому числі, поміж іншим, очистку, вилучення та збір даних) про нас або щодо нас без письмового дозволу уповноваженої особи від нас. 
 • Ви не повинні використовувати Веб-сайт для передачі чи відправки небажаних комерційних повідомлень.
 • Ви не повинні використовувати Веб-сайт з будь-якою метою, що стосується маркетингу, без письмової згоди уповноваженої особи від нас. 
 • Ви не повинні використовувати Веб-сайт для перепродажу нашого контенту, у тому числі, поміж іншим, онлайн-курсів іншій особі або третій стороні, якщо інше не вказане у нашій окремій угоді з вами. Сайт розроблено для онлайн-навчання фізичних осіб у сфері CGI. Ви не повинні продавати третім особам або торгувати з ними будь-якими матеріалами, зразками, макетами або документами, що надаються ArtCraft. Послуги В2В (тобто формату «Бізнес для бізнесу») регулюються окремим договором. 

 

4. БЕЗПЕКА

Ми вжили комерційно виправданих технічних та організаційних заходів, призначених для захисту вашої особистої інформації від випадкової втрати та несанкціонованого доступу, використання, зміни чи розкриття. Однак ми не можемо гарантувати, що сторонні треті особи ніколи не зможуть порушити ці заходи або використовувати вашу особисту інформацію з неналежною метою. 

 

5. ПОСИЛАННЯ

Ви можете посилатися на нашу домашню сторінку, якщо ви робите це чесно та законно, не завдаючи шкоди нашій репутації і не користуючись нею, але ви не повинні встановлювати посилання так, щоб пропонувати яку-небудь форму асоціації або схвалення з нашого боку, якщо такого немає. 

Ви не повинні встановлювати посилання з будь-якого веб-сайту, який не належить вам. 

Наш Веб-сайт не повинен розміщуватися на якомусь іншому веб-сайті, і ви не можете створювати посилання на які-небудь частини нашого Веб-сайту, крім домашньої сторінки. Ми залишаємо за собою право відкликати рішення про розміщення посилань без попереднього сповіщення. Веб-сайт, із якого ви посилаєтеся, повинен в усіх відношеннях відповідати стандартам якості контенту. 

Якщо ви бажаєте використовувати будь-які матеріали на нашому веб-сайті, крім вказаних вище, надішліть нам свій запит.

Посилання з нашого сайту. Якщо наш веб-сайт вміщує посилання на інші веб-сайти та ресурси, надані третіми сторонами, ці посилання призначені тільки для вашої інформації. Якщо ви скористаєтеся цими посиланнями, ви залишите наш веб-сайт. Ми не перевіряли ці сторонні веб-сайти і не контролюємо вміст цих веб-сайтів чи ресурсів і не несемо відповідальності за них чи за будь-які втрати чи шкоду, які можуть статися в результаті їх використання. Ми не підтримуємо і не даємо жодних гарантій або запевнень відносно інших веб-сайтів чи будь-якої інформації, програмного забезпечення або інших продуктів чи матеріалів, які можна отримувати при їх використанні. Якщо ви вирішите зайти на який-небудь сторонній веб-сайт, пов’язаний із нашим веб-сайтом, ви робите це на власний страх і ризик.

Наша команда завжди прагне надати вам професійний та перевірений контент, який допоможе вам на всіх етапах вашої кар’єри, і в деяких випадках контент надаватиметься стороннім програмним забезпеченням, веб-сайтами чи службами.

Ми наполегливо рекомендуємо вам ознайомитися з Умовами використання і Політикою конфіденційності будь-якого стороннього програмного забезпечення, веб-сайтів або служб, які ви відвідуєте.

6. ПЛАТНІ ПОСЛУГИ І ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ 

Ми прагнемо надати найкращі сервіс та продукти, які лише можемо, але ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що Веб-сайт надається «як є» і «як доступно» без будь-яких запевнень чи гарантій, наявних чи передбачуваних. ArtCraft не гарантує, що:

 • Веб-сайт буде постійно доступний або доступний взагалі. 
 • Інформація на Веб-сайті є повною, достовірною, точною і такою, що не вводить в оману. 
 • Веб-сайт буде доступним у будь-який конкретний час чи в будь-якому місці, безперебійно та безпечно. 
 • Веб-сайт працюватиме цілодобово і без вихідних.
 • Ваші дані весь час зберігатимуться у вашому обліковому записі, і така втрата даних ніколи не відбудеться. Тим не менше, ми зробимо все можливе, щоб уся інформація збереглася у вашому обліковому записі для бездоганної роботи. Втрата даних дуже малоймовірна. 

Платні послуги 

На основі цих Умов та за умови дотримання окремих ліцензійних умов ми надаємо вам доступ до навчальних онлайн-матеріалів. Ви отримаєте рахунок відповідно до умов обраного вами плану оплати. 

Оплату буде проведено перед наданням доступу до матеріалу, якщо інше не вказано в плані підписки. Ціни можуть бути змінені в будь-який час, як вказано на сайті. Будь-які збори, сплачені за цим Договором, не підлягають поверненню чи обміну, якщо інше не передбачено нижче.

 

Повернення 

 • З причини: в разі, якщо ви не змогли використати Сайт через його повну непрацездатність протягом 160 годин поспіль чи протягом більш тривалого періоду. Щоб отримати відшкодування через непрацездатний веб-сайт, ви повинні негайно зв’язатися зі службою підтримки електронною поштою [email protected] у той момент, коли у вас виникла проблема, і надати скріншот, який ілюструє проблему. Щоб уникнути сумнівів, це не має застосовуватися у разі періодичного технічного обслуговування системи і технічних проблем, які роблять тимчасово недоступними деякі сервіси. 
 • Без причини: у разі, коли ваш платіж був помилково здійснений, за умови, що (!) ви не користувалися доступом до онлайн-навчальних матеріалів (!!) і зв’язалися зі службою підтримки у письмовому вигляді з цього приводу не пізніше 14 днів з моменту оплати. 

Згідно з вищевикладеним, оскільки наші послуги споживаються одномоментно у момент доступу до навчальних онлайн-матеріалів, повернення не приймаються у випадках:

 • якщо ви вирішили припинити використання наших навчальних онлайн-матеріалів; 
 • якщо ви порушили ці Умови використання. 

Повернення проводиться на той же рахунок, через який він був сплачений за вирахуванням банківських комісій. Клієнти, що бажають отримати відшкодування, повинні зв’язатися зі службою підтримки електронною поштою [email protected] або за допомогою чату у реальному часі через Веб-сайт і вказати причину повернення. 

 

7. ПРИЗУПИНЕННЯ І ПРИПИНЕННЯ 

На власний розсуд ми маємо право визначити, чи було порушення цих Умов використання сайту. У разі порушення ми можемо вчинити такі дії, які вважатимемо за потрібне.

Невиконання цих Умов використання є суттєвим порушенням умов, згідно з якими вам дозволено користуватися нашим Веб-сайтом, і може призвести до виконання нами всіх чи будь-яких із наступних дій:

 • негайне, тимчасове чи постійне анулювання вашого права на використання нашого Веб-сайту; 
 • негайне, тимчасове чи постійне видалення будь-якого матеріалу, завантаженого вами на наш сайт;
 • попередження вам;
 • судовий розгляд щодо відшкодування вами усіх витрат (у тому числі, поміж іншим, адміністративні та юридичні витрати) в результаті порушення; 
 • подальші судові позови проти вас; 
 • розкриття такої інформації правоохоронним органам, яку ми вважатимемо необхідною. 

Ми не несемо відповідальності за дії, вчинені у відповідь на порушення цих Умов використання. Відповідні дії, описані у цих Умовах використання, не обмежені, і ми можемо вчинити будь-яку іншу дію, яку вважатимемо за потрібне. 

Ми залишаємо за собою право видалити обліковий запис, якщо є ознаки підозрілої, незвичайної або шкідливою діяльності, що створює потенційну небезпеку для Веб-сайту. 

8. ЗАСТОСОВНЕ ПРАВО 

Ця Угода регулюється законодавством Англії та Уельсу без урахування її колізійних норм. Ця Угода і будь-які недоговірні зобов’язання, що виникають через неї або у зв’язку з нею, у тому числі будь-які суперечки, незгоди чи претензії, які виникають з цієї Угоди або у зв’язку з нею, або її порушення, припинення чи недійсність, мають бути остаточно врегульовані Арбітражним інститутом Стокгольмської торгової палати. Кількість арбітрів — один, мова судочинства — англійська. 

Якщо будь-яке положення цієї Угоди буде визнане судом недійсним або таким, що не має законної сили, інші положення цієї Угоди залишаться в силі.

9. СПОВІЩЕННЯ ТА ЗМІНИ ГРАФІКУ 

Ми залишаємо за собою право в будь-який час і без попереднього сповіщення змінювати будь-який контент наших навчальних онлайн-матеріалів, програмного забезпечення та інших матеріалів, які містяться на Веб-сайті, а також формат будь-яких послуг, що пропонуються через Веб-сайт. Ці зміни вносяться відповідно до відгуків наших користувачів, наших досліджень та після консультацій з нашими лекторами і експертами.

У разі будь-яких змін у розкладі наших онлайн-курсів ми надішлемо письмове сповіщення за 3 години на вашу адресу електронної пошти. 

Інколи ми можемо на власний розсуд вносити зміни в ці Умови використання. Ваше подальше користування Веб-сайтом після внесення змін буде означати вашу згоду на ці зміни. Якщо ви не згодні з новими умовами, просимо вас припинити користуватися Веб-сайтом. 

10. ГАРАНТІЇ ТА ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ, ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТА ВІДШКОДУВАННЯ 

ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО ВИ ВИКОРИСТОВУЄТЕ САЙТ І ПОСЛУГИ ВЕБ-САЙТУ НА ВЛАСНИЙ РИЗИК. ПОВНОЮ МІРОЮ, ДОЗВОЛЕНОЮ ЗАКОНОДАВСТВОМ, МИ, НАШІ ПОСАДОВІ ОСОБИ, ДИРЕКТОРИ, ПРАЦІВНИКИ Й АГЕНТИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, НАЯВНИХ ЧИ ЙМОВІРНИХ, У ЗВ’ЯЗКУ З ВЕБ-САЙТОМ І ПОСЛУГАМИ ВЕБ-САЙТА І ВАШОГО КОРИСТУВАННЯ, У ТОМУ ЧИСЛІ НАЯВНІ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ІМЕНІ КОМПАНІЇ, ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ЦІЛЕЙ ТА ПОРУШЕНЬ. МИ НЕ НАДАЄМО ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ ЧИ ПРЕДСТАВЛЕНЬ ЩОДО ТОЧНОСТІ ЧИ ПОВНОТИ КОНТЕНТУ ВЕБ-САЙТУ ЧИ КОНТЕНТУ БУДЬ-ЯКИХ ВЕБ-САЙТІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ ІЗ ЦИМ ВЕБ-САЙТОМ ЧИ СЕРВІСОМ САЙТУ, І НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКІ (А) ПОМИЛКИ, НЕТОЧНОСТІ КОНТЕНТУ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ ВЕБ-САЙТУ (В) БУДЬ-ЯКУ ШКОДУ ОСОБІ ЧИ МАЙНОВУ ШКОДУ, ЩО СТОСУЄТЬСЯ ВАШОГО ДОСТУПУ ДО ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ ВЕБ-САЙТУ,  (С) БУДЬ-ЯКОГО НЕСАНКЦІОНОВАНОГО ДОСТУПУ ЧИ ВИКОРИСТАННЯ НАШИМИ СЕРВЕРАМИ БУДЬ-ЯКОЇ І ВСІЄЇ ОСОБИСТОЇ ІНФОРМАЦІЇ І/АБО ФІНАНСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЩО ЗБЕРІГАЄТЬСЯ НА САЙТІ, (D) БУДЬ-ЯКЕ ПРИПИНЕННЯ ЧИ ПРИЗУПИНЕННЯ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ НА САЙТ ЧИ З САЙТУ, АБО (E) БУДЬ-ЯКИХ ЖУЧКІВ, ВІРУСІВ, ТРОЯНСЬКИХ КОНЕЙ, ЧОГО-НЕБУДЬ ІНШОГО, ЩО МОЖНА ПЕРЕДАТИ ЧЕРЕЗ ВЕБ-САЙТ ЧИ ПОСЛУГИ ВЕБ-САЙТУ БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ, І/АБО (F) БУДЬ-ЯКІ ПОМИЛКИ ЧИ ПРОБЛЕМИ В БУДЬ-ЯКОМУ ЗМІСТІ, МАТЕРІАЛАХ ЧИ ПОСЛУГАХ ВЕБ-САЙТУ, АБО БУДЬ-ЯКІ ЗБИТКИ, ОТРИМАНІ В РЕЗУЛЬТАТІ ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ НА ВЕБ-САЙТІ ЧИ БУДЬ-ЯКОГО КОНТЕНТУ, РОЗМІЩЕНОГО, ПЕРЕДАНОГО ЧИ ВІДТВОРЮВАНОГО ЗА ДОПОМОГОЮ ВЕБ-САЙТУ.

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

В ЖОДНОМУ РАЗІ МИ, НАШІ ДИРЕКТОРИ, ПРАЦІВНИКИ ЧИ АГЕНТИ НЕ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ПЕРЕД ВАМИ ЧИ БУДЬ-ЯКОЮ ТРЕТЬОЮ СТОРОНОЮ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ НЕПРЯМУ, ВИПАДКОВУ, НАВМИСНУ ЧИ НЕМАТЕРІАЛЬНУ ШКОДУ, ВКЛЮЧНО ЗІ ШКОДОЮ ЧЕРЕЗ ВТРАТУ ДАНИХ, НАДАННЯ ПОСЛУГ ВЕБ-САЙТУ, НАВІТЬ ЯКЩО ВАС ПОПЕРЕДЖАЛИ ПРО ЙМОВІРНІСТЬ ТАКОЇ ШКОДИ. НЕЗАЛЕЖНО ВІД ТОГО, ІНШИХ ПОЛОЖЕНЬ ЦЬОГО ДОКУМЕНТА, НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПЕРЕД ВАМИ З БУДЬ-ЯКОГО ПРИВОДУ БУДЕ В БУДЬ-ЯКИЙ ЧАС ОБМЕЖЕНА НАЙБІЛЬШОЮ СУМОЮ, ЯКУ ВИ ОПЛАЧУВАЛИ НАМ У ПЕРІОД ТРЬОХ ОСТАННІХ МІСЯЦІВ ДО ВИНИКНЕННЯ СУПЕРЕЧНОСТЕЙ. ЯКЩО ВИ РЕЗИДЕНТ КАЛІФОРНІЇ, ВИ ВІДМОВЛЯЄТЕСЬ ВІД РОЗДІЛУ 1542 ЦИВІЛЬНОГО КОДЕКСУ КАЛІФОРНІЇ, ЯКИЙ СТВЕРДЖУЄ: «ЗАГАЛЬНА ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ПРЕТЕНЗІЇ, ПРО ЯКИХ КРЕДИТОР НЕ ЗНАЄ ЧИ НЕ ПІДОЗРЮЄ У МОМЕНТ ВІДМОВИ, ЯКІ, ЯКЩО ВІДОМІ ЙОМУ, МОЖУТЬ СУТТЄВО ВПЛИНУТИ НА ЙОГО УГОДУ З БОРЖНИКОМ».

КОМПЕНСАЦІЯ

Ви погоджуєтесь компенсувати і захищати від відповідальності нас, наші дочірні компанії, а також їх відповідних посадових осіб, агентів, партнерів і співробітників, від будь-яких збитків, втрат, шкоди, відповідальності, позовів або вимог, у тому числі адекватних гонорарів адвокатів та витрат, яких зазнала яка-небудь третя сторона у зв’язку з вашим контентом, використанням Веб-сайту і/або які виникли через порушення цієї Угоди та/чи будь-якого порушення ваших заяв та гарантій, вказаних вище. 

Незважаючи на вищесказане, ми залишаємо за собою право за ваш рахунок прийняти на себе винятковий захист і контроль будь-якого питання, з яким ви зобов’язані звільнити нас від відповідальності, і ви погоджуєтесь співпрацювати за власний кошт із нашим захистом таких претензій. Ми докладатимемо достатньо зусиль, щоб повідомити вам про будь-які подібні претензії, дії чи судові позови, на які поширюється зазначена компенсація, коли вони стануть відомі. 

Наші контакти 

Контакти ArtCraft:

Якщо ви вважаєте, що щось відсутнє чи вводить вас в оману у наших Умовах використання або Політиці конфіденційності, будь ласка, повідомте нам про це.

 • Ви можете зв’язатися з нами, надіславши електронного листа на [email protected]
 • Умови використання змінювалися останнього разу 17/10/2019.