1. Головна  / 
  2. Всі курси ArtCraft CG School

Всі курси ArtCraft CG School

0.

Відкривай собі світ комп'ютерної графіки з ArtCraft. Курси будь-якої складності та прокачування: Фундамент для новачків ✓ Інтенсив для просунутих ✓ Виклик для профі ✓

Старт в CG

Блок курсів для новачків та всіх, хто хоче розвиватися у творчості. Ти познайомишся із принципами роботи цифрового художника, основами академічного малюнка, стилізацією в коміксах, правилами фоторетуші. А ще отримаєш інструментарій для подальшого розвитку у комп'ютерній графіці.

Підвищення кваліфікації

Це курси для CG-художників, які хочуть швидко прокачати скіли та розширити професійні можливості. Тут ти освоїш всі тонкощі розробки, дізнаєшся про підводні камені, отримаєш купу лайфхаків, технік і методологій.

Ми допоможемо вибрати!

Покажи нам свої роботи, розкажи про досвід та очікування. Ми тебе проконсультуємо та підберемо курс, який відповідає твоєму рівню та інтересам.

Відправити роботи

Опанування окремих навичок

Курси для художників, які хочуть підвищити кваліфікацію чи освоїти новий напрямок. На заняттях ми приділимо увагу техніці, попрацюємо над стилем та виразом унікальних авторських ідей.

Стань CG художником на один день

Ты можешь бесплатно посетить любое занятие курса, который тебя заинтересовал. На нём ты познакомишься с преподавателем, оценишь уровень материала и понаблюдаешь за рабочим процессом. Свяжись с нами заранее, чтобы мы подобрали удобное время и забронировали за тобой место.

Записаться на занятие